تشخیص کرم گوری اصل از تقلبی

بازدیدها: 60

تشخیص کرم گوری اصل از تقلبی کار چندان آسانی نیست چراکه نوع تقلبی آن بسیار شبیه اصل است. اگر دو محصول تقلبی و اصل را در کنار هم قرار دهید تفاوت چندانی در آن ها نمی بینید همین باعث شده است که نوع تقلبی آن به راحتی در بازار به فروش برسد.
متاسفانه جنس تقلبی این محصول صدمات جبران ناپذیری را به پوست وارد خواهد کرد، عوارض کرم گوری تقلبی می تواند سالهای زیادی شما را در گیر خود کند. به همین دلیل شرکت تولید کننده کرم گوری ابتکار عمل را بدست گرفته و بارکدی را بر روی بسته بندی کرم گوری قرار داده است تا شما براحتی از اصل یا تقلبی بودن محصول مطلع شوید.
برای اینکار کافی است پس از خرید کرم گوری بارکد مندرج بر روی بسته بندی محصول را به وسیله گوشی موبایل خود اسکن کنید. توجه داشته باشید برای اسکن بار کد شما باید نرم افزار بارکد خوان را بر روی گوشی خود نصب کرده باشید این نرم افزار را می توانید از گوگلی پلی یا بازار دریافت کنید.
اگر محصول اصل باشد پس از اسکن بارکد فورا از طریق اینترنت به وب سایت شرکت تولید کننده کرم گوری متصل خواهید شد، در غیر این صورت محصول اصل نبوده و کاملا تقلبی است. به تصاویر زیر دقت فرمایید.

تصویری از بارکد مورد نظر

 

تصویری از وب سایت رسمی تولید کننده کرم گوری اصل

اگر قصد خرید کرم گوری اصل را دارید می توانید از طریق لینک زیر اقدام  کنید.

لینک خرید کرم گوری اصل

 

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

× مشاوره آنلاین