تفاوت درموویت سبز با قهوه ای

بازدیدها: 7238

 

درموویت سبز یا قهوه ای: کدام بهتر است؟
درموویت یا همان مرهم محصول بسیار خوبی است که می توان گفت در نوع خودش بی نظیر است. کیفیت بسیار عالی این محصول و قیمت مناسب آن باعث شده است که درموویت در میان مردم روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا کند. درموویت تا به امروز 3 نوع از آن وارد بازار شده است. که معروفترین آن ها همین کرم درموییت سبز و قهوه ای هستند. خیلی ها هنوز تفاوت این دو را نمی دانند و به دنبال این سوال هستند که درموویت قهوه ای بهتر است یا سبز یا تفاوت این دو محصول در چه چیزی است.
تفاوت درموویت قهوه ای
درموویت قهوه ای یک محصول بسیار قوی برای از بین بردن جوش می باشد. این محصول در ازبین بردن لکه های عمیق پوست هم تاثیر خوبی را دارد. اما بشترین تمرکز در موویت قهوه ای بر روی درمان انواع جوش است. پس اگر ضد جوش قوی می خواهید حتما از درموویت قهوه ای استفاده کنید.
تفاوت درموویت سبز
درموویت سبز بر خلاف نوع قهوه ای بشترین تمرکز آن بر روی درمان انواع لک و تیرگی پوست می باشد. در واقع این محصول لکه های عمیق پوست را هدف قرار می دهد. همچنین این محصول یک سفید کننده و روشن کننده بسیار خوب برای افرادی است که دارای پوستی تیره هستند.
توجه داشته باشید برای اینکه بهترین نتیجه را از درموویت دریافت کنید، سعی کنید حتما از هر دو محصول سبز و قهو ای همزمان استفاده کنید. چرا که هر کدام از این دو علاوه بر درمان لک و جوش مزایای دیگری هم دارند، که می تواند برای پوست شما بسیار مفید واقع شود.
امید وارم در این مطلب کوتاه فرق درموویت قهوه ای و سبز را متوجه شده باشید. اگر چنانچه سوالی راجع به این محصول و یا دیگر محصولات ما دارید. می توانید از طریق واتساپ، اینستاگرام و تلگرام با ما درمیان بگذارید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند .
با تشکر پشتیبانی فروشگاه اینترنتی زیبیت کالا.

لینک محصول در سایت

اگر سوالی در مورد این محصول دارید از طریق اینستاگرام از ما بپرسید

 

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

× مشاوره آنلاین