طرز استفاده کرم درموویت

بازدیدها: 4679

           

 

طرز استفاده کرم درموویت مرهم

کرم درموویت در 3 نوع تولید شده است که دوتا از انها بسیار معروف هستند و بیشترین موارد مصرف را دارند، یکی درموویت سبز و دیگری قهوه ای است. برای استفاده از در موویت اول باید بدانید که هرکدام از اینها برای چه مواردی بکار می رود.
درموویت سبز بیشتر برای از بین بردن انواع لک مورد استفاده قرار می گیرد. اما در موویت قهوه ای در از بین بردن جوش بسیار موثر است.
دیگر موارد مصرف درموویت ( مرهم )
سفید کننده و روشن کننده قوی
درمان حساسیت و خارش شدید پوست
ضد سوزش و التهاب
درمان اگزما
رفع خشکی شدید پوست
رفع انواع آسیب های پوست
ترمیم کننده قوی
نحوه استفاده از درموویت مرهم
قبل از استفاده از درموویت صورتتان را از آرایش و هر نوع آلودگی کاملا پاک کنید. سپس مقداری از کرم برداشته و بر روی صورت خود قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید، تا کاملا بر روی پوست صورت و گردن شما قرار گیرد.پس از استفاده اجازه دهید، نیم ساعت کرم بر روی پوست شما قرار گیرد، سپس صورت خود را با صابون بشویید. این کار را هر روز و تا زمان رسیدن به نتیجه دلخواه انجام دهید.
توجه داشته باشید برای گرفتن نتیجه کامل از این محصول سعی کنید از هر دو درموویت سبز و قهوه ای استفاده کنید به اینصورت که یکی صبح و دیگری را شب مورد استفاده قرار دهید.
استفاده از این محصول برای کودکان زیر یک سال ممنوع می باشد.

لینک محصول در سایت

دیدگاه ها 2

    مریم منابی

    چطور متوانم سفارش بدم وبرام محصول برسونند

    admin

    سلام درود شما می توانید از طریق همین سایت سفارش بدهید و ارسال با پست پیشتاز است چنانچه نیاز به کمک داشتید شماره واتساپی که در سایت قرار دادیم مراجعه کنید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟