نحوه استفاده از کرم ارچ

بازدیدها: 6798

کرم ارچ با وجود اینکه یک محصول بسیار کوچک است. اما توانسته است جایگاه خوبی را برای خودش در بین محصولات مشابه کسب کنید. می توان گفت ارچ یک محصول سفید کننده، روشن کننده و ضدلک بسیار عالی است. قیمت مناسب این محصول و تاثیرگذاری فوق العاده اش ارچ را به انتخاب اول بسیاری از خانم ها تبدیل کرده است.

بهترین زمان استفاده از کرم ارچ
بهترین زمان استفاده از کرم ارچ شب، و لحظاتی قبل از خواب است. و آن هم به یک دلیل مهم و علمی، که ما بارها در آموزش های قبلی خود به آن اشاره کرده ایم. و آن اینکه با فرا رسیدن شب مخصوصا زمانی که ما در خواب هستیم، پوست آمادگی جذب بالایی دارد. و بدرستی به انواع محصولات درمانی پاسخ داده و تاثیر آن را دو چندان خواهد کرد. پس اگر میخواهید بهترین نتیجه را از کرم ارچ بگیرید، حتما این محصول را شب و قبل از خواب مورد استفاده قرار دهید.

نحوه استفاده از کرم ارچ
روش استفاده از کرم ارچ بسیار راحت و آسان است. اول باید صورتتان را با آب و صابون خوب بشویید. می توانید برای شستن صورت از صابون بچه استفاده کنید.
بعد مقداری کمی از کرم ارچ را برداشته و بصورت خود بزنید و به آرامی ماساژ دهید. از ماساژ شدید صورت خود داری کنید.
وقتی کرم بر روی پوست صورت شما بطور کامل پخش شد، دیگر کار تمام است. صبح روز بعد صورت خود را با آب و صابون بشویید این عمل را هر شب تا رسیدن به نتیجه دلخواه تکرار کنید.

مطلب مرتبط : ترکیب کرم معجزه

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

× مشاوره آنلاین