نحوه استفاده از کرم تریاک

بازدیدها: 8117

در اینجا قصد دارم به شما طرز استفاده از کرم تریاک را آموزش دهم تا شما بتوانید هرچه بهتر از این محصول بی نظیر استفاده ببرید. اما اجازه دهید قبل از آن مختصری درباره اینکه، کرم تریاک چیست و برای چه موارد مورد استفاده قرار می گیرد قدری صحبت کنیم.

از دیرباز از تریاک به عنوان یک ماده شفا بخش یاد می شد و در طب سنتی استفاده از تریاک به عنوان یک درمان کننده قوی کاملا رایج بوده. اما امروزه متخصصان توانسته اند به این امر پی ببرند که تریاک بر سلامت و زیبایی پوست و مو تاثیر بسیاری دارد، و می توان از عصاره تریاک در بسیاری از لوازم آرایشی مرتبط با سلامت و زیبایی استفاده کرد.

موارد مصرف کرم تریاک

کرم تریاک موارد مصرف فراوانی دارد از جمله این محصول یک سفید کننده و روشن کننده پوست بسیارقوی است. همچنین از کرم تریاک به عنوان ضدلک و ضد جوش با تاثیر گذاری بسیار بالا یاد می شود. کرم تریاک در درمان و رفع چنین و چروک نیز بسیار موثر عمل کرده و در ترمیم و بازسازی پوست تاثیر بسزایی دارد.

بهترین زمان استفاده از کرم تریاک

کرم تریاک یک کرم شب است و بهترین زمان استفاده از این محصول در هنگام شب می باشد. اگر دوست دارید بیشتر در مورد کرم های شب و روز بدانید پیشنهاد می کنم حتما (مقاله فرق کرم روز با کرم شب) را مطالعه کنید.

نحوه استفاده از کرم تریاک

برای استفاده از کرم تریاک اول باید صورت خود را با صابون تریاک خوب بشویید تا از هرگونه آرایش یا آلودگی کاملا پاک شود. اگر صابون تریاک در اختیار ندارید می توانید از صابون دیگری مانند صابون بچه به عنوان جایگزین استفاده کنید.

پس از شسشوی صورت مقداری از کرم تریاک را بر روی پوست صورت و گردن خود قرار داده با نوک انگشتان خود بصورت دورانی ماساژ دهید تا کرم کاملا جذب پوستتان شود. نهایتا 3 ساعت بعد از مصرف صورتتان را با آب و صابون بشوید. سعی کنید کرم تریاک را بیشتر از 3 ساعت بر روی پوست خود قرار ندهید، چراکه ممکن است باعث ایجاد حساسیت شود.

آیا کرم تریاک عوارض دارد.

کرم تریاک مثل دیگر محصولات نوع تقلبی آن به وفور در بازار یافت می شود. سعی کنید حتما کرم تریاک اصل را تهیه کنید، چراکه نوع تقلبی این محصول می تواند عوارض جبران ناپذیری را بوجود آورد. اما خیالتان راحت کرم تریاک اصل تا به امروز هیچگونه عوارضی ازش گزارش نشده است، و تجربه ما هم در فروشگاه زیبیت کالا همین را ثابت می کند که این محصول کاملا امن است

برای سفارش کرم تریاک اصل از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

 

لینک خرید کرم تریاک اصل

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

× مشاوره آنلاین