نحوه استفاده از کرم شیشه

بازدیدها: 7569

بسیار از دوستان از ما درمورد کرم شیشه سوالات زیادی پرسیده بودند مخصوصا در مورد نحوه استفاده از کرم شیشه. برای همین ما قصد داریم در اینجا به سوالات شما در مورد کرم شیشه و نحوه استفاده از آن پاسخ دهیم.
کرم شیشه چیست؟
کرم شیشه یک محصول آرایشی و بهداشتی است که به تازگی وارد بازار شده، و بخاطر کفیت بسیار خوبش توانسته شهرت فراوانی کسب کند.
کرم شیشه برای چه مواردی استفاده می شود؟
موارد مصرف کرم شیشه: این محصول به عنوان سفید کننده، ضدلک، درمان سیاهی دور چشم و درمان انواع آسیب های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.
کرم شیشه چقدر زمان می برد تا اثر کند؟
در جواب این سوال باید گفت کرم شیشه در همان روزهای اول مصرف تاثیرش کاملا قابل مشاهده خواهد بود. اما برای نتیجه گیری بهتر باید یک دوره کامل از این محصول استفاده کنید.
چه زمانی باید از کرم شیشه استفاده کرد؟
کرم شیشه یک کرم شب است و بهترین زمان استفاده از این کرم تقریبت 3 ساعت قبل از خواب می باشد، چراکه به گفته کارشناسان در هنگام شب پوست آمادگی بیشتر برای جذب انواع محصولات درمانی دارد.
نحوه استفاده از کرم شیشه
برای استفاده صحیح از کرم شیشه اول باید صورت خود را با آب ولرم و صابون شیشه خوب بشویید ( اگر صابون شیشه در اختیار ندارید می توانید از صابون بچه به عنوان جایگزین استفاده کنید) سپس مقدار کمی از کرم را برداشته و بر روی پوست صورت و گردن خود قرار داده و به آرامی ماساژ دهید، تا کاملا پوست را در بر بگیرد. 3 ساعت بعد از استفاده حتما صورت خود را با آب و صابون شیشه خوب بشویید و این عمل را هر شب تا رسیدن به نتیجه دلخواه تکرار کنید. تاکید می کنم این محصول را بیشتر از 3 ساعت بر روی پوست خود قرار ندهید، چراکه ممکن باعث ایجاد حساسیت شود.
آیا کرم شیشه عوارض دارد؟
تا به امروز بصورت علمی ثابت نشده است که این محصول عوارضی داشته باشد و تجربه هم چنین چیزی را ثابت نکرده است. توجه داشته باشید مقدار اندکی سوزش در روز های اول استفاده از کرم شیشه کاملا طبیعی بوده و جای نگرانی ندارد.
هشدار: نوع تقلبی این محصول در بازار به وفور یافت می شود سعی کنید حتما کرم و صابون شیشه را از فروشگاه های مطمئن خریداری کنید.

لینک محصول در سایت

مطلب مرتبط : ترکیب کرم معجزه

مطلب مرتبط: تشخیص کرم برغ اصل از تقلبی

 

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

× مشاوره آنلاین