نحوه استفاده از کرم گلدن پرل

بازدیدها: 2293

نحوه استفاده از کرم گلدن پرل

دوستان زیادی همه روزه از طریق واتساپ سوالات زیادی را پیرامون محصولات آرایشی و بهداشتی مطرح می کنند، مخصوصا در موردن نحوه استفاده از کرم گلدن پرل، ما بر آن شدیم تا حتی الامکان در این مطلب پاسخ این عزیزان را داده باشیم.

کرم گلدن پرل برای چه مواردی استفاده می شود؟
کرم گلدن پرل به عنوان سفید کننده و روشن کننده و در مان انواع لک و جوش مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم گلدن پرل چقدر طول می کشد تا اثر کند؟

این محصول پس از چند روز استفاده مداوم تاثیرش قابل مشاهده خواهد بود. و بعد از استفاده یک دوره کامل از این کرم، لک و جوش های پوستتان، بطور کامل از بین خواهند رفت.

آیا کرم گلدن پرل عوارض دارد.

تا به امروز عوارض این محصول بصورت علمی ثابت نشده است و تجربه هم چنین چیزی را ثابت نکرده است. اما اگر شما در زمان مصرف این محصول دچار سوزش شدید،التهاب و یا هر نوع احساس نا خوشایندی دیگری شدید. فورا مصرف آن را متوقف کنید و محصول دیگری را جایگزین کنید. چرا که ممکن است پوست شما، به این محصول حساسیت داشته باشید.
توجه داشته باشید مقدار کمی سوزش در روزهای اول مصرف این محصول طبیعی است و زود برطرف می شود و جای نگرانی ندارد.

بهترین زمان استفاده از کرم گلدن پرل

این محصول یک کرم شب است و بهترین زمان استفاده از کرم گلدن پرل لحظاتی قبل از خواب است. چراکه محصولات درمانی در هنگام شب تاثیر گذاری بیتشری از خود نشان می دهند، آنهم به دلیل اینکه پوست در شب آمادگی بشتری برای جذب محصولات در مانی دارد.

نحوه استفاده از کرم گلدن پرل

برای استفاده از کرم گلدن پرل اول صورتتان را با صابون گلدن پرل خوب بشویید، سپس با حوله نرم صورتتان را خشک کنید. و بعد از آن مقداری کمی از کرم را بردارید و بر روی پوست خود قرار داده و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا پوست صورت و گردنتان را در بر بگیرد. صبح روز بعد و پس از بیدار شدن دوباره با صابون گلدن پرل صورت خود را بشویید. این عمل را هر شب تا رسیدن به نتیجه مورد نظر ادامه دهید.

مطلب مرتبط : ترکیب کرم معجزه

 

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

× مشاوره آنلاین