در اینجا قصد داریم نحوه صحیح استفاده از کرم کنزه را به شما آموزش دهیم. بدون شک کرم کنزه یکی از بهترین محصولات بهداشتی موجود در بازار است، که سابقه خوبی در از بین بردن لک و انواع جوشهای سیاه و عمیق پوست دارد. توجه داشته باشید هنگام خرید کرم کنزه حتما صابون آن را هم تهیه کنید، چرا که صابون مکمل کرم کنزه است. استفاده از صابون کنزه، روند بهبود پوست را تسریع می بخشد و بر کارایی آن خواهد افزود.

بهترین زمان استفاده از کرم کنزه درهنگام شب و دقیقا قبل از خواب است. کارشناسان معتقد هستند که در شب هنگام میزان جذب پوست بالاتر می رود و روند درمان در شب بسیار سریعتر ازهنگام روز خواهد بود. برای استفاده صحیح از کرم کنزه، قبل از اینکه به رختخواب بروید ابتدا صورت خود را با صابون کنزه خوب بشویید، سپس باحوله ای نرم، کاملا خشک کنید. بعد از خشک کردن صورت خود مقداری از کرم را برداشته و بر روی پوست صورت خود قرار دهید. و سپس به آرامی پوست صورت خود را ماساژ دهید تا کرم کنزه کاملا بر روی پوست شما قرار گیرد. صبح روز بعد پس از بیدار شدن صورت خود را با صابون کنزه خوب بشویید و با حوله خشک نمایید. این روند را تا رسیدن به نتیجه مورد نظر ادامه دهید.

توجه داشته باشید اگر پوست شما دچار هیچگونه حساسیتی نباشد، می توانید از کرم کنزه در هنگام صبح هم استفاده کنید. و پس از دو الی 3 ساعت صورت خود را، با صابون کنزه بشویید.

هشدار: حتما سعی کنید از کرم و صابون کنزه اصل استفاده کنید، محصولات تقلبی می توانند به پوست شما صدمات جبران ناپذیری را وارد کنند، و تاثیر بسیار بدی را بر روی پوست شما بگذارند. اگر قصد خرید کرم و صابون کنزه اصل را دارید، و نمی دانید از کجا تهیه کنید پیشنهاد می کنم از لینک زیر استفاده کرده و محصول اصل را دریافت کنید.

 

برای خرید کرم و صابون کنزه اصل کلیک کنید.