چطور از کرم ضدلک بهترین نتیجه را بگیریم

بازدیدها: 98

شاید باور نکنید اما یکی از بهترین نتایجی که از کرم های ضد لک می تونید بگیرید استفاده مداوم و منظم می باشد خوشبختانه اگر کسی در زمان استفاده کرم ضدلک صبور باشد بهترین نتیجه را دریافت میکند

قبل از اینکه درباره این مطلب صحبت کنیم باید این نکته را یاد آوری کنم که کرم ضد لک کمتر از چهار ماه جواب نمی دهد شاید لک ها را محو کند ولی کلا از بین نمی برد و کسانی که این ادعا را می کنند افراد دروغگویی هستند.

چرا من عاشق کرم ضد لک شدم :
پوست بدون لک نیازی به میکاپ ندارد اگر هم میکاپی داشته باشیم به بهترین حالت روی پوست می نشیند پس اگر از کرم ضد لک تان نتیجه بگیرید ۷۰ درصد راه را رفته اید

۳۰ درصد دیگر بقیه مشکلات پوستی تان است.

اما خبر خوب اینجاست که:

اگر کرم ضد لک خریداری کردید و از آن نتیجه گرفتید می توانید به آن اطمینان کنید و هر زمان که احساس کردید پوست تان لک دار شد فورا شروع به استفاده از کرم تان کنید تا لک تیره تر نشود و کاملا پاک شود.

در دوران استفاده کرم ضد لک در معرض آفتاب قرار نگیرید :
حتما به این نکته توجه داشته باشید که در زمان استفاده کرم ضد لک پوست بسیار حساس می شود و اگر بدون توجه در معرض آفتاب قرار بگیرید لک هایتان تیره تر می شود.

در دوران استفاده کرم ضد لک حتما از ضد آفتاب با spf بالا استفاده کنید :

سعی کنید در دوران استفاده کرم ضد لک از کرم ضد آفتاب با spf 60 استفاده کنید . spf های بالاتر به دلیل داشتن مواد شیمیایی بیشتر برای پوست مضر هستند.

از ضد آفتابی استفاده کنید که داخل آن زینک اکساید بیشتری استفاده شده باشد و پارابن کمتری . چون پارابن برای پوست مضر هست.

در زیر نور لامپ از کرم ضد لک استفاده نکنید :

لامپ ها را خاموش کنید و کرم تان را بزنید و بخوابید سعی کنید در زمانی که لامپ ها روشن است از کرم ضد لک استفاده نکنید و صبح زود هم کرم تان را با آب و صابون بشویید.

توصیه کاربردی و بسیار مهم :
بهتر است که کاملا صبور باشید اگر در زمان استفاده کرم ضد لک عجول باشید و بخواهید زود به نتیجه برسید . امکان پذیر نیست . حتی اگر بهترین برند کرم را استفاده کنید.

منبع: مجله پوستی آرسس

مطلب مرتبط: فرق کرم روز با کرم شب
دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

× مشاوره آنلاین